Курси ділової англійської мови

Максим Ачкасов - Викладач Бізнес Англійської

Максим Ачкасов

Викладач Бізнес Англійської


Освіта

B.A. (honors), M.A. Manchester, Cert IBET, TKT, BEC Higher, IELTS, TESOL


Контакти

+38 (067) 602 11 69
business.english@ukr.net

Курси ділової англійської мови

Не секрет, що здатність спілкуватися англійською мовою і ефективно взаємодіяти з іншими сьогодні є одними з найбільш невід'ємних складових в досягненні успіху, як в навчанні за кордоном, так і в веденні бізнесу з іноземними партнерами.

Якщо ви палаєте бажанням поліпшити свій рівень володіння англійською мовою і вважаєте, що в цьому вам необхідна допомога викладача, то хочу запропонувати вам ознайомитися з послугами на цьому сайті.

Методика

Дискусії, тестування, читання, письмо та аудіювання - все це невід'ємна частина занять нашої мовної школи. Методика навчання спрямована виробити в учнів навички, необхідні для використання англійської мови, а саме - вміння мислити, говорити, сприймати мову на слух, розуміти граматичну структуру, читати, писати, володіти гарним словниковим запасом і зрозумілою вимовою.

Методика

Освітня програма визначається в залежності від цілей, рівня знань англійської мови, віку, професійного досвіду і очікувань учня.

Відповідно, для зарахування на програму, кожному з потенційних учнів, необхідно пройти тестування і співбесіду з викладачем. Зробити це необхідно з двох головних причин. По-перше, для того, щоб визначити рівень володіння англійською мовою. По-друге, для того, щоб узгодити найбільш ефективний підхід до навчання безпосередньо для самого учня.

Після успішного проходження і завершення курсу студент отримує сертифікат про закінчення програми навчання.

Підручники

На наших курсах ми використовуємо матеріали, які в цілому цікаві й пізнавальні, а також враховують реальні можливості і можливості учнів на тому чи іншому рівні. На кожному етапі навчання застосовується поступовий підхід «від простого матеріалу до складного», і розвиває навички студента у всіх чотирьох аспектах володіння англійською мовою: мовлення, сприйняття на слух, читання і письмо.

Підручники

Пропоновані викладачем навчальні матеріали послідовно і систематично вводять використання нової лексики на всіх рівнях навчання. Тому до кінця курсу студенти зазвичай мають особливість відчувати об'єктивні зміни в їх навичках володіння англійською мовою.

Викладач

Максим Ачкасов - викладач ділової англійської для індивідуальних і корпоративних клієнтів. Проходив навчання в Англії і має дві вищі освіти (Бакалавр і магістр) від Манчестерського університету. Преподаватель делового английского, Максим Ачкасов Пройшов підготовку за програмою Викладання Англійської Мови як Іноземної (Великобританія), і отримав сертифікат Cert IBET після успішного завершення курсу Викладання Міжнародної Ділової Англійської Мови від Лондонського Трініті Коледжу. Пройшов тестування з трьох модулів іспиту на вміння викладати (TKT) і ділової англійської мови просунутого рівня (BEC Higher) від Кембриджського екзаменаційного інституту (Cambridge ESOL Examinations), а також по ряду інших освітніх програм. Є автором ряду відеокурсів (з Англійської граматики, Ефективних презентацій, Ведення переговорів, та іншим темам) і статей.

INTESOL Certificate BEC Higher TKT Cert IBET MA

Особливу увагу він приділяє розвитку додаткового дистанційного навчання; установці, налаштуванню і ефективному застосуванню Систем Управління Навчанням (LMS - Learning Management Systems. Наприклад, Schoology, Edmodo, etc.), тестуванню, побудові аргументації в розмовній мові і самостійному навчанню студентів.

Розпочати навчання

Зв'яжіться з викладачем (по імейл: business.english@ukr.net або в контактній формі нижче), щоб домовитися про першу зустріч і узгодити час занять. Ви також вже можете завантажити і заповнити вступний тест на визначення вашого рівня.

Будемо чекати вашого повідомлення!

Контактна форма

Приєднати файли до повідомлення (максимум ):


Відгуки

Повірте, одне задоволення працювати з Максимом! Я за свою історію вивчення мови був знайомий з багатьма викладачами, враховуючи і носіїв. Однак найбільш ефективним виявився підхід Максима як до його студентів, так і до досліджуваного матеріалу і його різноманітності. Увага до деталей, потреб студентів, підготовка і проведення занять в дружній обстановці є відмінною рисою Максима.

Думан Ахметов, Партнер юридичної фірми